Witamy na stronach kancelarii adwokackiej CERTA IURIS ADWOKACI M. ŁUCZKIEWICZ, M. LADA – spółka komandytowa z siedzibą w Częstochowie.

Certa Iuris to spółka powstała w 2011 roku w oparciu o wieloletnią indywidualną praktykę adwokata Marka Łuczkiewicza, który łącząc swoje siły z młodymi adeptami prawa powołał razem z nimi do życia nowoczesną kancelarię adwokacką, wychodzącą naprzeciw wyzwaniom stawianym przez zmieniającą się rzeczywistość prawną.

Certa Iuris zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych, jednostek samorządowych oraz świadczeniem pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych. Prawnicy Certa Iuris udzielają porad prawnych, wsparcia w podejmowaniu strategicznych decyzji, opiniują dokumenty oraz reprezentują strony w ramach postępowań przed sądami (zarówno powszechnymi, jak i arbitrażowymi), organami podatkowymi oraz innymi organami powołanymi do rozstrzygania sporów.

Wiedza i doświadczenie Partnerów kancelarii, wspieranych przez zespół prawników, to wartości, dzięki którym kancelaria Certa Iuris świadczy usługi prawne na najwyższym poziomie. Przynależność Partnerów kancelarii Certa Iuris do Adwokatury Polskiej jest gwarancją profesjonalizmu, poufności i przestrzegania zasad etycznych podczas świadczenia pomocy prawnej.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego jak również poza jego granicami. Świadczymy pomoc prawną w siedzibie kancelarii, u klienta a także za pomocą nowoczesnych technologii porozumiewania się na odległość. Posługujemy się językiem angielskim.